Dołącz do naszej serii spotkań on-line

Od kryzysu do nowych możliwości, jaka jest przyszłość handlu?

Gdy kryzys Covid-19 wprowadził świat w recesję, w ciągu kilku miesięcy nastąpiły nieoczekiwane i czasami bezprecedensowe zmiany w krajobrazie gospodarczym. Należą do nich długoterminowy wpływ pandemii na światowe łańcuchy dostaw, ciągłe renegocjacje taryf handlowych, przywrócenie równowagi w światowych stosunkach handlowych oraz wzrostowe trendy w cyfryzacji handlu i deglobalizacji.

A teraz gdy świat stara się zmienić oblicze kryzysu, jakie są możliwości rozwoju biznesu?

Dołącz do nas, do naszych czterech interaktywnych wydarzeń on-line, których celem jest pomoc Twojej firmie w zrozumieniu nowego środowiska handlu międzynarodowego. Powiemy nie tylko o tym jak radzić sobie z rosnącym ryzykiem udzielania kredytu kupieckiego, ale poszukamy wspólnie możliwości rozwoju biznesu. Nie przegap okazji, aby poznać opinię naszych prelegentów i zdobyć niezbędną wiedzę, którą będą przekazywać, odpowiadając na pytania naszych uczestników.

Poznaj prelegentów panelu

Wszystkie nasze spotkania online będą moderowane przez Daisy McAndrew, angielską dziennikarkę, byłą redaktorkę ekonomiczną i główną korespondentkę polityczną ITV News. Aktualnie Daisy McAndrew jest niezależną prezenterką i trenerką mediów. Dzięki znajomości obecnego świata finansów i ekonomii Daisy jest bardzo popularną, kompetentną i znającą mechanizmy gospodarcze moderatorką.

Emma Marcegaglia

Emma Marcegaglia
Emma Marcegaglia jest prezesem i dyrektorem generalnym Marcegaglia Holding S.p.A. Od wielu lat jest liderem europejskiego biznesu, aktywnie wspiera młodych przedsiębiorców we Włoszech i międzynarodowo. Emma zajmowała kilka czołowych stanowisk doradczych w Komisji Europejskiej, jest przewodniczącą włoskiego think tanku FEEM oraz jest przewodniczą cą i członkiem zarządu Bracco Group i Gabetti Property Solutions.

Ian Goldin

Ian Goldin
Profesor Ian Goldin, dyrektor założyciel Oxford Martin School, jest obecnie profesorem globalizacji i rozwoju Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz starszym wykładowcą w Oxford Martin School. Był doradcą ds. Rozwoju Nelsona Mandeli, a jako wiceprezes Banku Światowego kierował współpracą w ONZ w zakresie globalnej strategii rozwoju.
 

 

   

Johan Melander

Johan Melander
Johan Melanderjest dyrektorem ryzyka kredytowego APAC i MEA w Electrolux. Zarządza lokalnymi zespołami koordynując działanie globalne firmy. Johan ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem kredytowym i jest merytorycznie doskonale przygotowany do dzielenia się wiedzą ekspercką na temat wpływu Covid-19 na handel międzynarodowy, zarówno w gospodarkach rozwiniętych, jak i wschodzących.

Edwin Kuhlman

Edwin Kuhlman
Edwin Kuhlman jest szefem Global Commercial Underwriting Team i zarządza zespołem doświadczonych ubezpieczycieli ryzyka na całym świecie. Oprócz funkcji wspierającej dział Atradius Global, jest szefem Atradius Underwriting w Holandii, gdzie nadzoruje portfele ryzyka kredytowego przedsiębiorstw krajowych.
 

Dowiedz się więcej o prelegentach panelu

Nasze następne wydarzenia?

Wydarzenie # 2: Jak stosunki handlowe i cła wpływają na handel globalny? - 25 marca 2021 - godz. 16:00

 

Wydarzenie # 3: Wpływ cyfryzacji na zarządzanie kredytem na świecie. - Koniec kwietnia 2021- godz. 7:00

Wydarzenie # 4: Deglobalizacja - nowy sposób handlu, czy ma szansę się utrzymać? - Początek czerwca 2021 - godz. 11:00

Przegapiłeś nasze wydarzenie?

Bez obaw, zapewniliśmy Ci ochronę. Możesz obejrzeć nagranie wydarzenia w dowolnym momencie, po prostu kliknij przycisk poniżej.

Wkrótce zostanie opublikowana biała księga dotycząca tematów wydarzenia. Zarejestruj się, aby otrzymać kopię.

W odpowiednim czasie opublikujemy szczegóły następnego wydarzenia. Bądźcie czujni! Możesz też zapisać się na alerty mailowe, który poinformują Cię, kiedy zostaną opublikowane szczegóły następnego wydarzenia.

Watch the recording

Obejrzyj nagranie

White paper

Biała księga

email alert

Następne wydarzenie

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie publikacje dostępne na naszych stronach internetowych lub za ich pośrednictwem, takie jak m.in. raporty, artykuły, publikacje, wskazówki i pomocne treści, briefy handlowe, infografiki, filmy (każde z osobna zwane "Publikacją"), są udostępniane jedynie w celach informacyjnych i nie mogą stanowić dla czytelnika jakichkolwiek rekomendacji lub zaleceń dotyczących określonych transakcji, inwestycji lub strategii. W odniesieniu do dostarczonych informacji czytelnicy muszą podejmować własne niezależne decyzje biznesowe. Mimo że dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w każdej Publikacji pochodziły z wiarygodnych źródeł, Atradius nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, omyłki, jak również za rezultaty wykorzystania tych informacji. Wszelkie informacje zawarte w Publikacjach są dostarczane "tak jak są", bez gwarancji ich kompletności, dokładności, aktualności oraz skutków ich użycia. Atradius nie udziela w tym zakresie żadnych gwarancji wyraźnych ani dorozumianych. W żadnym wypadku spółka Atradius, oraz powiązane z nią spółki lub korporacje, partnerzy, agenci lub pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności wobec czytelnika lub innych osób z tytułu jakiejkolwiek decyzji lub działania podjętego na podstawie informacji zawartych w Publikacji, za utratę potencjalnych korzyści, utratę zysku, jak również za szkody w produkcji, szkody w prowadzonej działalności, a także za jakiekolwiek pośrednie, szczególne lub uboczne straty, nawet w przypadku uprzedniego powiadomienia o możliwości ich wystąpienia.